Екватор
У лютому школа минає екватор навчального року. Тож саме час розпочати аналізувати роботу, підбити проміжні підсумки, намітити цікаві заходи, щоб запланувати їх у наступному навчальному році. У цьому числі журналу є все для того, щоб виконати кожен пункт цього «екваторного» плану.
Так, пропонуємо провести тематичне засідання педагогічної ради, присвячене роботі з учнями, які мають початковий рівень навчальних досягнень. Маємо відповідну розробку, а в ній — приклади оформлення аналітичної довідки та форми психолого-педагогічного супроводу учня, що має початковий рівень навчальних досягнень. З цими матеріалами без зайвих клопотів підготуєтеся до заходу. Попри те, що його тема достатньо складна, подбайте, щоб «настрій» заходу був позитивним, а саме обговорення — конструктивним. Тоді вдасться і підбити підсумки І семестру, і намітити точки для корегування подальших дій.
У лютневому числі започатковуємо цикл публікацій про просвітницьку програму «Свідомий користувач медіапростору». І це якраз те, що пропонуємо вам взяти на озброєння, коли плануватимете роботу на наступний період — поточний семестр чи наступний навчальний рік. Принагідно запрошуємо на безплатний для передплатників вебінар, що відбудеться 7 лютого, — «Безпека дітей в інтернеті: ідеї, що допоможуть завучу спланувати шкільні заходи». Зареєструйтеся на порталі seminar.expertus.com.ua.
Це, звісно, не всі тематичні блоки журналу. У ньому ще чимало іншого — цікавого і корисного:
- циклограма на березень;
- відповіді експерта на ваші запитання;
- бланк атестаційного листа з підказками, як його заповнювати;
- мотиваційні лайфхаки від Віктора Громового;
- рекомендації, як організовувати гру-стратегію та роботу в мікрогрупах у початкових класах, тощо.
До речі, маємо новинку в електронному журналі. Ми підготували новий сервіс «НУШ: початкова школа». Він настільки великий, що ми називаємо його журналом у журналі. Наразі всі матеріали для НУШ зосереджені в ньому, а зручний рубрикатор допоможе швидко знайти все потрібне для роботи.
Для того щоб бути в курсі освітянських новин, стежте за порталом Педрада oplatforma.com.ua. І не забудьте продовжити передплату. Для цього зателефонуйте за номером 0 800 21 20 12 (безплатно) або завітайте до інтернет-магазину shop.expertus.media.
Будьмо сильними, тримаймося гідно, пишаймося Україною, Збройними силами й собою!
З повагою
головний редактор Ірина Лахнеко

- !
Бех Іван — директор Інституту проблем виховання НАПН України, д‑р психол. наук Савінова Наталія — шеф-редактор Експертус Освіта Репчанська Тетяна — методист відділу організації масових заходів Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Святенко Олена — заступник директора департаменту — начальник управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України Ільченко Лариса — керівник видавничої групи «Освіта» Цифрового видавництва Експертус Челомбітько Вікторія — перший заступник начальника Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
- !
Васильєва Оксана — заступник директора з виховної роботи спеціалізованої школи № 291 з поглибленим вивченням англійської мови, Київ
- !
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ШКОЛИ
Видається за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти0 44 586 56 06
0 800 21 20 12
shop.expertus.media
oplatforma.com.uaГоловний редактор,
відповідальний за випуск
Ірина Лахнеко
[email protected]Над випуском працювали
Ірина Лахнеко
Галина ФедороваРедакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Позиція редакції може не збігатися з позицією автора
Передрук матеріалів журналу «Заступник директора школи», будь-яке їх цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу Видавця
Журнал розповсюджується лише за передплатою, яку можна оформити в редакції
© Цифрове видавництво Експертус, 2024
Київ
2024
